۳۰ راهکار کسب درآمد (۳۰) طراحی وب

۰
0
کسب درآمد از طراحی وب

طراحی وب (web design)، آخرین راهکاری است که در ماه رمضان ارائه می‌کنم. کاری که خودم نیز از آن بهره‌مند و به آن مشغول هستم. نکته‌ی خوب این است که طراحی وب را می‌توان از سن کم، مثلاً از ۱۵سالگی هم شروع کرد و نیازی هم نیست که حتماً فارغ‌التحصیل یک رشته‌ی کامپیوتری مانند مهندسی نرم‌افزار باشید.

صدها وب‌سایت، تمام مطالب موردنیاز با طراحی وب را به‌رایگان آموزش می‌دهند که W3Schools یکی از آن‌هاست و بسیار مشهور است. اگر هم بخواهید دوره ببینید، دوره‌های بسیار زیاد و متنوعی وجود دارند.

اگر وقت کافی داشته باشید، ظرف تنها یکی دو سال می‌توانید یک طراح وب خیلی خوب بشوید و درآمد خوبی هم داشته باشید. البته با توجه به سرعت پیشرفت عجیب این علم، مطالعه‌ی روزانه باید یکی از کارهای همیشگی شما باشد.

توصیه زیادی می‌کنم که CSS، HTML و Javascript را حتماً فرابگیرید. ترجیحاً درزمینهٔ گرافیک، سئو و بازاریابی اینترنتی هم مطالعه داشته باشید و دست‌کم مقدمات و اصول آن را بدانید. بسته به علاقه‌ای که دارید، انتخاب بین php و asp.net و یادگیری یکی از آن‌ها به شکل عالی، می‌تواند قدم بعدی باشد.

اگر به سمت php بروید، یادگیری نرم‌افزارهای مدیریت محتوا (CMS) مانند وردپرس، جوملا یا دروپال، یا فروشگاه‌سازهایی مانند opencart می‌تواند اولویت بعدی شما باشد.

تا چند سال پیش، استفاده از برنامه flash بسیار رایج بود. ولی در حال حاضر توصیه می‌کنم که برای یادگیری این برنامه وقت نگذارید، مگر آن‌که بخواهید وب‌سایت‌های گرافیکی بسیار خاص طراحی کنید.

حتما بشنوید: درآمد ۶۰ میلیارد تومانی یک طراح وب، در ۵ سال

یادگیری مهارت‌هایی که گفتم، درآمدهای متنوعی برای شما ایجاد می‌کند که فقط یکی از آن‌ها طراحی وب‌سایت است. برخی درآمدهای دیگر عبارت‌اند از:

در سی روز ماه رمضان، سی راهکار گوناگون کسب درآمد به کمک کامپیوتر و اینترنت را برای شما بیان می‌کنم. این راهکارها وقتی به بهترین شکل عمل می‌کنند که به آنها علاقه داشته باشید. لازم به ذکر است که هیچ روش جادویی و عجیبی برای پولدارشدن سریع، در این راهکارها وجود ندارد.


مقالات بیشتر درباره‌ی 30 راهکار واقعی برای کسب درآمد به کمک اینترنت و کامپیوتر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *