۳۰ راهکار کسب درآمد (۲۶) جستجوی هدفمند

۳۰ راهکار کسب درآمد (۲۶) جستجوی هدفمند

جستجوی هدفمند در اقیانوس اینترنت، واقعاً درآمدزا است. گروه زیادی در آن فقط دست‌وپا می‌زنند، ولی گروهی هم هستند که می‌دانند چگونه از این اقیانوس مروارید صید کنند.

اغلب ما روزانه ساعت‌ها در اینترنت گشت‌وگذار می‌کنیم؛ اما آیا به این گشت‌وگذارها به درآمدزایی نگاه کرده‌ایم؟ اگر در اینترنت به شکل هدفمند به دنبال یافتن مطلب باشید، همین کار می‌تواند برای شما درآمد ایجاد کند. افرادی را می‌شناسم که با جستجوی هدفمند در اینترنت:

  • بدون این‌که خودشان مؤلف باشند، کتاب‌هایی پرفروش تهیه و چاپ می‌کنند.
  • برای سمینارها و کلاس‌های آموزشی خود مطالب جذاب و مفید تهیه می‌کنند.
  • اطلاعات انبوه موجود در اینترنت را دسته‌بندی و تبدیل به بسته‌های آموزشی می‌کنند.
  • عکس دانلود می‌کنند و آن را تبدیل به CDهای فروش تصویر می‌کنند.
  • فیلم‌های آموزشی دانلود می‌کنند و آنها را تبدیل به جزوه، صوت، کتاب آموزشی و فیلم با زیرنویس فارسی می‌کنند.
  • به شکل هدفمند درباره یک موضوع تحقیق کرده، کارگاه‌های آموزشی گرانقیمتی تهیه می‌کنند که مواد اولیه‌ی آن، به‌رایگان از اینترنت تهیه شده است.
  • مطالب خنده‌دار و سرگرم‌کننده تهیه می‌کنند و با آنها کانال‌های پرمخاطب تلگرامی درست می‌کنند.

در هر شغل و کاری که هستید، به‌رایگان و آسانی از انبوه اطلاعات اینترنت بهره ببرید و البته فراموش نکنید که چیزی جای کتاب را نمی‌گیرد.

در سی روز ماه رمضان، سی راهکار گوناگون کسب درآمد به کمک کامپیوتر و اینترنت را برای شما بیان می‌کنم. این راهکارها وقتی به بهترین شکل عمل می‌کنند که به آنها علاقه داشته باشید. لازم به ذکر است که هیچ روش جادویی و عجیبی برای پولدارشدن سریع، در این راهکارها وجود ندارد.


در باره نویسنده :

مدرس IT، مشاور کسب و کارهای آنلاین و طراح وب هستم. امیدوارم در این وبسایت از بیش از 200 آموزش رایگان متنی، صوتی و ویدیویی که برای شما تهیه کرده‌ام لذت ببرید. این آموزش‌ها مربوط به کسب و کارهای آنلاین، کسب درآمد، کاربرد کامپیوتر در کار و زندگی، رشد شخصی و حال خوب است. لطفا برای اطلاعات بیشتر، صفحه «درباره من» را ببینید.

ثبت ديدگاه

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.