تبدیل کامپیوتر به هات اسپات برای اشتراک گذاری اینترنت

تبدیل کامپیوتر به هات اسپات برای اشتراک گذاری اینترنت

آیا کامپیوتر به هات اسپات تبدیل می‌شود؟

فرض کنید در محل کار یا خانه، شما متصل به اینترنت هستید، ولی گوشی،تبلت یا کامپیوتر بقیه‌ی افراد اینترنت ندارد. می‌توانیم ظرف چند دقیقه، کاری کنیم که بقیه هم از اینترنت بهره‌مند شوند.

بسیاری از شما می‌دانید که چگونه گوشی خود را به یک هات اسپات hot spot تبدیل کنید. یعنی کاری کنید که دیگران از اینترنت گوشی شما استفاده کنند. ولی بسیاری از افراد نمی‌دانند که کامپیوتر هم چنین قابلیتی دارد و می‌توان اینترنت آن را به اشتراک گذاشت. در ویدئوی ۶۰ثانیه‌ای زیر، روش کار را به شما نشان می‌دهم.

خلاصه ویدئو این است که نرم‌افزار مارس وای فای mars wifi را دانلود، نصب و تنظیم می‌کنیم. این نرم‌افزار یک یوزر و پسورد به ما می‌دهد که آن را در اختیار اطرافیان قرار می‌دهیم و آن افراد می‌توانند وای فای موبایل، تبلت یا کامپیوتر خود را روشن کنند و با آن یوزر و پسورد، به اینترنت کامپیوتر ما وصل شوند و از آن استفاده کنند.


توسط | ۱۳۹۶-۴-۶ ۱۷:۵۰:۳۲ +۰۴:۳۰ تیر ۱ام, ۱۳۹۶|آموزش عمومی, ویدئویی|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

طراح بین‌المللی وبسایت، مدرس ICT و مشاور کسب و کارهای آنلاین هستم. خوشحال می‌شوم که بیش از 200 محتوای آموزشی رایگان متنی، صوتی و ویدیویی که برای شما تهیه کرده‌ام برای رشد شخصی و کسب و کار شما سومند باشد. این آموزش‌ها مربوط به کسب و کارهای آنلاین، کسب درآمد، کاربرد کامپیوتر در کار و زندگی، رشد شخصی و حال خوب است. لطفا برای اطلاعات بیشتر، صفحه «درباره من» را ببینید.

ثبت ديدگاه

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.