با وبینار درآمد کسب کنید

با وبینار درآمد کسب کنید

وبینار (webinar) چیست؟

سمینار یا سخنرانی که از راه اینترنت برگزار می‌شود و معمولاً ترکیبی از نشان دادن یک مجموعه اسلاید به همراه صحبت روی آن‌هاست.

 

برای برگزاری وبینار چه امکاناتی لازم است؟

یک کامپیوتر، یک خط اینترنت مناسب و یک میکروفون متصل به کامپیوتر. اگر کار با پاورپوینت بلد باشید اسلایدهای سخنرانی را با پاورپوینت درست می‌کنید و طبیعتاً باید برای سخنرانی خود، موضوعی هم داشته باشید

اگر اهل برگزاری سمینار و سخنرانی و دوره‌های آموزشی هستید، حتماً وبینار را هم تجربه کنید. دوستانی دارم که همواره در سفر هستند تا سمینار برگزار کنند و عجیب است که هنوز آن‌چنان‌که باید، وبینار را جدی نگرفته‌اند.

 

معایب و مزایا

معایب: اگر سمینار شما نیاز قطعی به حضور فیزیکی شما و مخاطبان داشته باشد این روش مناسب نیست.

مزایا: از درون خانه یا دفتر کاری خودتان می‌توانید برای مخاطبانی در سراسر دنیا سمینار برگزار کنید. نیاز به مسافرت و جابجایی ندارید. هزینه سالن نمی‌دهید. مخاطبان شما درگیر مسافرت و پیداکرده محل پارکینگ و هزینه‌های دیگر نمی‌شوند. دوره را می‌توانید هم‌زمان با اجرا ضبط کنید و به شکل بسته آموزشی، بازهم آن را به علاقه‌مندان بفروشید و …


توسط | ۱۳۹۶-۷-۲۷ ۱۸:۴۷:۱۹ +۰۳:۳۰ مهر ۲۵ام, ۱۳۹۶|آموزش عمومی, کسب درآمد|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

مدرس IT، مشاور کسب و کارهای آنلاین و طراح وب هستم. امیدوارم در این وبسایت از بیش از 200 آموزش رایگان متنی، صوتی و ویدیویی که برای شما تهیه کرده‌ام لذت ببرید. این آموزش‌ها مربوط به کسب و کارهای آنلاین، کسب درآمد، کاربرد کامپیوتر در کار و زندگی، رشد شخصی و حال خوب است. لطفا برای اطلاعات بیشتر، صفحه «درباره من» را ببینید.

ثبت ديدگاه

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.