۵ دسته عکس پرطرفدار در اینستاگرام

۵ دسته عکس پرطرفدار در اینستاگرام

این مقاله را برای وبسایت DrCRM ترجمه  و بازنویسی کرده‌ام.

به نظر می‌رسد که پنج دسته عکس در ایسنتاگرام پرطرفدار هستند (زیاد لایک می‌خورند.) این دسته‌ها عبارتند از:
۱- عکس‌هایی که دربرگیرنده نقل قول باشند.
عکس‌هایی که سخنی از بزرگان، توصیه‌های خردمندانه، جملات تامل برانگیز و … هستند معمولا با واکنش مثبت کاربران روبرو می‌شوند. پس یک روش معرفی خودتان و کسب و کارتان می‌تواند این باشد که پیام‌های کوتاه و موثر بنویسید و بگذارید دست به دست بچرخد و شما را مشهور کند.

۲- عکس‌های منظم
حقیقتا معلوم نیست چرا، ولی مردم به عکس‌هایی که در آن اشیا به شکل خاصی مثلا روی میز کنار هم چیده شده باشند علاقه دارند. مثلا ترکیب چند مداد و یک فنجان قهوه و یک گوشی موبایل روی میز!
۳- عکس‌های مناسبتی
مناسبت خاصی در راه است؟ جشن؟ عید؟ عکسی برای آن مناسبت تهیه کنید و در اینستاگرام خود بگذارید.
۴- تصویری از پیام‌های ردوبدل شده در گوشی
عجیب است که مردم اینقدر علاقه به دیدن پیام‌های دیگران دارند. نمی‌گوییم حتما از پیام‌های واقعی خود با دوستان تصویر تهیه کنید، ولی می‌توانید حرفتان را در قالب یک گفتگوی دوطرفه در صفحه موبایل نشان دهید. چه می‌شود کرد؟ برای بسیاری از افراد جذاب است.
۵- از تصاویر ارسالی کاربران استفاده کنید
اگر یک شرکت با مخاطبان بسیار دارید، بگذارید کاربران برای شما عکس ارسال کنند و از تصاویر ارسالی آنها استفاده کنید. مردم دیدن چنین عکس‌هایی را دوست دارند.

 

ترجمه: علی اکبر کاویانی

منبع: Lifehack


توسط | ۱۳۹۶-۸-۱۸ ۲۳:۵۲:۴۲ +۰۳:۳۰ آبان ۱۸ام, ۱۳۹۴|آموزش عمومی, در رسانه‌ها, شبکه های اجتماعی, متنی|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

مدرس IT، مشاور کسب و کارهای آنلاین و طراح وب هستم. امیدوارم در این وبسایت از بیش از 200 آموزش رایگان متنی، صوتی و ویدیویی که برای شما تهیه کرده‌ام لذت ببرید. این آموزش‌ها مربوط به کسب و کارهای آنلاین، کسب درآمد، کاربرد کامپیوتر در کار و زندگی، رشد شخصی و حال خوب است. لطفا برای اطلاعات بیشتر، صفحه «درباره من» را ببینید.

ثبت ديدگاه

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.