دست از سر پروفسور سمیعی برداریم

دست از سر پروفسور سمیعی برداریم

یکی دو روز پیش پیام زیر را در یکی از گروه‌های تلگرامی خانوادگی دیدم:

✅هموطنان عزیزم
#پروفسور_سمیعی هستم

#پیشنهاد میکم #هر_ایرانی که به سلامتش اهمیت میده در #کانال پزشکی رسمی #من عضو شود?

ازمطالب #من استفاده کنید

و یک عکس بزرگ از پروفسور سمیعی هم ضمیمه‌ی متن شده بود. نگاهی به آن کانال انداختم. متاسفانه بیش از ۲۰۰هزار عضو دارد و به اسم پروفسور سمیعی، هر مطلب آسمان-ریسمانی را که صلاح می‌داند منتشر می‌کند.

پروفسور سمیعی هیچ کانالی در تلگرام ندارد و تقریبا تمام مطالب پزشکی و تندرستی که از قول ایشان در تلگرام منتشر می‌شود، نادرست است.

کاش گردانندگان چنین کانال‌هایی آن‌قدر انصاف داشته باشند که خود را پشت نام بزرگان پنهان نکنند و اعضای چنین کانال‌هایی هم دقت کنند که برترین جراح مغز و اعصاب دنیا، فرصت تلگرام‌بازی و کانال‌سازی ندارد.

پروفسور سمیعی کورش نیست که هرروز از داخل آرامگاهش در پاسارگاد، جملات جدیدی تایپ کند و به تلگرام بفرستد. پرفسور سمیعی، به لطف خدا زنده است و فقط در یوتیوب، یک کانال رسمی دارد.

نشانی تنها رسانه‌ی تاییدشده‌ی ایشان این است:
https://www.youtube.com/channel/UC9GI6VTXge4d07d_cBsYKEw

کاش دست از سر بزرگان خود برداریم و این‌همه به نام آنها مطالب جعلی منتشر نکنیم.


توسط | ۱۳۹۶-۹-۵ ۱۲:۰۴:۲۸ +۰۳:۳۰ آذر ۳ام, ۱۳۹۶|آموزش عمومی, متنی|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

مدرس IT، مشاور کسب و کارهای آنلاین و طراح وب هستم. امیدوارم در این وبسایت از بیش از 200 آموزش رایگان متنی، صوتی و ویدیویی که برای شما تهیه کرده‌ام لذت ببرید. این آموزش‌ها مربوط به کسب و کارهای آنلاین، کسب درآمد، کاربرد کامپیوتر در کار و زندگی، رشد شخصی و حال خوب است. لطفا برای اطلاعات بیشتر، صفحه «درباره من» را ببینید.

ثبت ديدگاه

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.