ویراستیار: چگونه یک ویراستار خستگی‌ناپذیر مجانی استخدام کنید

ویراستیار: چگونه یک ویراستار خستگی‌ناپذیر مجانی استخدام کنید

روزگاری کسی که با قلم می‌توانست درست بنویسد باسواد محسوب می‌شد، ولی در دنیای امروز تایپ صحیح و درست، مهارتی الزامی است. با کمک برنامه ویراستیار می‌توانیم تا حد زیادی از اشکالات املایی و نشانه‌گذاری جلوگیری کنیم.

منشی باشید یا مدیر، معلم باشید یا دانش‌آموز، استاد باشید یا دانشجو، قصد نوشتن کتاب داشته باشید یا یک مقاله، ویراستیار به شما کمک شایانی خواهد کرد.

نکات مهم:
۱- این نرم افزار با تمام نسخه‌های ویندوز یا آفیس سازگار نیست. بنابراین در هنگام ورود به وب‌سایت ویراستیار، ببینید که در توضیحات آن چه چیزی نوشته شده است. شاید لازم باشد نسخه دیگری از برنامه ورد word روی کامپیوتر خود نصب کنید.

۲- این برنامه نمی‌تواند جایگزین ویراستاران واقعی باشد. بلکه برای رفع اشکالات مهم نگارشی و نقطه‌گذاری بسیار خوب عمل می‌کند. اگر یک مقاله یا کتاب یا متن علمی نوشته‌اید که نیاز به ویراستاری یک کارشناس متبحر دارد، نخست با ویراستیار در حد توان اشکالات را برطرف کنید و سپس متن را به متخصص ویراستاری تحویل دهید.


توسط | ۱۳۹۶-۴-۹ ۲۲:۰۸:۲۴ +۰۴:۳۰ خرداد ۲۲ام, ۱۳۹۶|آموزش عمومی, زیر۶۰, ویدئویی|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

مدرس IT، مشاور کسب و کارهای آنلاین و طراح وب هستم. امیدوارم در این وبسایت از بیش از 200 آموزش رایگان متنی، صوتی و ویدیویی که برای شما تهیه کرده‌ام لذت ببرید. این آموزش‌ها مربوط به کسب و کارهای آنلاین، کسب درآمد، کاربرد کامپیوتر در کار و زندگی، رشد شخصی و حال خوب است. لطفا برای اطلاعات بیشتر، صفحه «درباره من» را ببینید.

ثبت ديدگاه

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.