آموزش ساخت ایمیل در ۶۰ثانیه

آموزش ساخت ایمیل در ۶۰ثانیه

ساخت ایمیل و استفاده از آن برای حضور جدی در دنیای اینترنت، ضروری است. به کمک این ویدئوی ۶۰ ثانیه‌ای، ‌می‌توانید در وب‌سایت جیمیل Gmail برای خودتان یک حساب کاربری یا ایمیل درست کنید. به همین سادگی!

جیمیل که مخفف Google Mail است، خدمتی رایگان از شرکت گوگل است و تقریباً می‌توان گفت بهترین سرویس رایگان ایمیل فعلی در دنیاست.
قبلاً در مقاله‌ای گفته بودم که داشتن ایمیل، برای حضور جدی در دنیای کسب‌وکارهای آنلاین ضروری است؛ بنابراین وقتش رسیده به‌سادگی برای خودتان یک ایمیل درست کنید.

نکات تکمیلی:

۱٫ به ایمیل، پست الکترونیکی یا رایانامه هم گفته می‌شود.

۲٫ نام و نام خانوادگی خود را به فارسی یا انگلیسی می‌توانید بنویسید.

۳٫ نام کاربری که به آن شناسه یا آی دی ID هم گفته می‌شود حتماً به انگلیسی باشد.

۴٫ به‌هیچ‌وجه از کلمه www در ساختن نام کاربری استفاده نکنید و وقتی ایمیل خود را به دیگران می‌دهید هم این عبارت را به‌اشتباه استفاده نکنید.

۵٫ برای ساختن رمزهای قوی که همیشه در ذهن بماند، ویدئوی من با عنوان چگونه ده‌ها رمز قوی بسازیم و به سادگی آنها را حفظ کنیم مراجعه کنید.

۶٫ اگر نمی‌دانید تاریخ تولد شما به ماه میلادی چیست، می‌توانید خیلی ساده از برنامه‌های تبدیل استفاده کنید؛ مثلاً به وب‌سایت time.ir مراجعه کنید و به‌سادگی تولد خود را از شمسی به میلادی تبدیل کنید.

۷٫ اگر ایمیل را برای کارهای جدی می‌خواهید حتماً نام و نام خانوادگی واقعی استفاده کنید ولی اگر برای کارهای سرگرمی و متفرقه لازمش دارید، می‌توانید از اسامی مستعار استفاده کنید.

۸٫ می‌توانید به هر تعداد که خواستید، ایمیل رایگان برای خود درست کنید.

۹٫ جیمیل قابلیت اتصال به نرم‌افزارهای مدیریت ایمیل مانند outlook را هم دارد.

۱۰٫ جیمیل با تنظیماتی، می‌تواند نوشته‌های فینگلیش شما را به فارسی تبدیل کند.

۱۱٫ اپلیکیشن جیمیل قابل‌نصب بر روی گوشی یا تبلت است و می‌توانید با آن اپلیکیشن، از ایمیلی که ساخته‌اید استفاده کنید.

۱۲٫ داشتن اکانت جیمیل، به شما کمک می‌کند که از امکانات بسیار متعدد دیگر گوگل هم بتوانید استفاده کنید.


توسط | ۱۳۹۶-۴-۲۱ ۱۸:۵۸:۱۱ +۰۴:۳۰ تیر ۲۱ام, ۱۳۹۶|آموزش عمومی, متنی, ویدئویی|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

مدرس IT، مشاور کسب و کارهای آنلاین و طراح وب هستم. امیدوارم در این وبسایت از بیش از 200 آموزش رایگان متنی، صوتی و ویدیویی که برای شما تهیه کرده‌ام لذت ببرید. این آموزش‌ها مربوط به کسب و کارهای آنلاین، کسب درآمد، کاربرد کامپیوتر در کار و زندگی، رشد شخصی و حال خوب است. لطفا برای اطلاعات بیشتر، صفحه «درباره من» را ببینید.

ثبت ديدگاه

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.