چگونه ظرف ۲۴ ساعت صاحب ایمیل اختصاصی شوید؟

چگونه ظرف ۲۴ ساعت صاحب ایمیل اختصاصی شوید؟

اگر شما صاحب یک کسب‌وکار شخصی یا شرکتی هستید از نظر اعتبار و وجهه، بسیار بهتر است که ایمیل اختصاصی داشته باشید؛ مثلاً من یک ایمیل اختصاصی به اسم ali@kavianionline.com دارم که اعتبار بالاتری نسبت به ایمیل من در سرویس رایگان جیمیل یعنی kaviani.online@gmail.com دارد.

اگر شما هم دوست دارید ایمیل اختصاصی داشته باشید فقط کافی است مراحل زیر را طی کنید:

۱- ظرف حدود یک ربع می‌توانید یک دامنه ir یا com یا هر پسوند دیگری که دوست دارید ثبت کنید. (قیمت دامنه ir سالی حدوداً ۵ تا ۶ هزار تومان و قیمت دامنه com حدوداً سالی ۱۰ تا ۱۵ دلار است.)

۲- ظرف ده دقیقه بدون اینکه لازم باشد وب‌سایتی برای این دامنه طراحی کنید، فقط یک فضا (سرویس میزبانی یا هاستینگ) برای آن تهیه کنید. (با قیمت سالی کمتر از ۵۰ هزار تومان می‌توان چنین فضایی داشت و ما هم امکان تهیه چنین فضایی را برای شما روی سرور اختصاصی VPS خود داریم.)

۳- حداکثر ۲۴ ساعت صبر کنید تا دامنه‌ی شما در آن فضا فعال شود.

۴- سرویس میزبانی شما یک مرکز کنترل دارد که رمز آن بعد از خرید در اختیار شما قرار می‌گیرد. این مرکز کنترل ممکن است نام‌های مختلفی داشته باشد. مثلا cPanel، Direct Admin، Plesk و … در آن سرویس می‌توانید ظرف چند ثانیه، ایمیل یا ایمیل‌های موردنظر را با چند کلیک بسازید و شرکتی که به شما فضا (هاستینگ) را هم داده می‌تواند به‌آسانی به شما برای این کار کمک کند.

۵- در صورت تمایل این ایمیل اختصاصی را می‌توانید به برنامه‌ای مثل مایکروسافت اوتلوک Microsoft Outlook یا Windows Live Mail یا اپلیکیشن ایمیل داخل گوشی و تبلت خود وصل کنید و از آن لذت ببرید!

بهتر است این نشانی اختصاصی را در کارت ویزیت، سربرگ، کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام و سایر رسانه‌های کاغذی یا آنلاین خود استفاده کنید.


توسط | ۱۳۹۶-۷-۱۱ ۱۷:۰۴:۴۷ +۰۳:۳۰ مرداد ۱۶ام, ۱۳۹۶|آموزش عمومی, متنی|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

مدرس IT، مشاور کسب و کارهای آنلاین و طراح وب هستم. امیدوارم در این وبسایت از بیش از 200 آموزش رایگان متنی، صوتی و ویدیویی که برای شما تهیه کرده‌ام لذت ببرید. این آموزش‌ها مربوط به کسب و کارهای آنلاین، کسب درآمد، کاربرد کامپیوتر در کار و زندگی، رشد شخصی و حال خوب است. لطفا برای اطلاعات بیشتر، صفحه «درباره من» را ببینید.

ثبت ديدگاه

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.