آنتی ویروس Avast : رایگان، مطمئن و قدرتمند

آنتی ویروس Avast : رایگان، مطمئن و قدرتمند

آیا آنتی ویروسی داریم که هم مجانی باشد، هم مطمئن، هم قدرتمند؟
این روزها که موج یک حمله ویروسی جدید، دنیای اینترنت را فرا گرفته، شاید بد نباشد برای چندمین بار به اهمیت داشتن برنامه آنتی ویروس در کامپیوتر و گوشی اشاره کنم. یادتان باشد که کامپیوتر ، تبلت یا گوشی بدون آنتی ویروس، مانند کاروانسرای بدون در و دروازه است و اگر اطلاعات شما نابود شود یا بدتر از آن، به دست دیگران بیفتد، بیش از هر چیز خودتان مقصرید.

آنتی ویروس Avast

پس از حدود ۵ سال استفاده مداوم، می‌توانم با اطمینان بگویم که آنتی ویروس Avast گزینه رایگان بسیار خوبی برای کامپیوتر و گوشی است و به شما توصیه می‌کنم یا از نسخه پولی نرم‌افزارهای ضدویروس استفاده کنید یا اگر به دنبال یک نسخه رایگان و غیرکپی می‌گردید از Avast Free Antivirus استفاده کنید و لذتش را ببرید.

اگر هم می‌خواهید از نرم‌افزارهای قدرتمندتر پولی استفاده نمایید، حتما پولش را بپردازید و آنها را به شکل اصل و قانونی تهیه کنید.

وب‌سایتی که در ایران نسخه مطمئنی از این برنامه ارائه می‌کند وب‌سایت https://softgozar.com است. کافی است در کادر جستجوی بالای صفحه عبارت avast free را بزنید و روی نتیجه جستجو کلیک کرده، نسخه free را دانلود کنید.

برای گوشی خود هم عبارت avast را در فروشگاه اپلیکیشن (مثلا در بازار یا app store) جستجو نمایید و برنامه را نصب کنید.


توسط | ۱۳۹۶-۲-۲۶ ۱۶:۵۰:۵۶ +۰۴:۳۰ اردیبهشت ۲۶ام, ۱۳۹۶|آموزش عمومی, متنی|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

مدرس IT، مشاور کسب و کارهای آنلاین و طراح وب هستم. امیدوارم در این وبسایت از بیش از 200 آموزش رایگان متنی، صوتی و ویدیویی که برای شما تهیه کرده‌ام لذت ببرید. این آموزش‌ها مربوط به کسب و کارهای آنلاین، کسب درآمد، کاربرد کامپیوتر در کار و زندگی، رشد شخصی و حال خوب است. لطفا برای اطلاعات بیشتر، صفحه «درباره من» را ببینید.

ثبت ديدگاه

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.