ثبت نام دوره اکسل ۲۰۱۶

ثبت نام دوره اکسل ۲۰۱۶

سلام بر شما دوست عزیز،

از این که تصمیم گرفته‌اید برای آموزش خود وقت بگذارید و به مهارت‌های خودتان اضافه کنید بسیار خوشحالم و به شما تبریک می‌گویم. این شهریورماه به‌سرعت خواهد گذاشت و در انتهای ماه، مهارت‌های مفید بسیاری درباره اکسل کسب خواهید کرد که در زندگی و کسب و کار به درد شما خواهد خورد.

در طول شهریورماه ۱۳۹۶ یک دوره مقدماتی آموزش اکسل ۲۰۱۶ را برای شما ارائه خواهم کرد. جزئیات این دوره هم در کانال تلگرام و هم در این مقاله سایت توضیح داده شده است. شکل برگزاری دوره به این شکل است که محتویات درسی هر جلسه به شکل ویدئو و تمرین برای شما ایمیل می‌شود و شما با دانلود محتویات ایمیل، هم ویدئوی آموزشی آن جلسه و هم تمرینات مربوطه را مشاهده خواهید کرد.

روش ثبت نام

تمام چیزی که برای شرکت در دوره نیاز دارید، درج نام، نام خانوادگی، ایمیل و شهرستان محل سکونت شماست. این اطلاعات به شکل کاملا خصوصی و محرمانه باقی خواهد ماند و به‌هیچوجه در اختیار دیگران قرار نخواهد گرفت. تنها کافی است در پایین همین صفحه، در بخش دیدگاهتان را بنویسید مشخصات را برای من بنویسید. (در کادر بزرگتر، نام شهرستان و پیشنهادها و نظرات احتمالی خود را بنویسید. سپس کادرهای نام و ایمیل که با علامت * مشخص شده اند پر کنید. کادر آخر را که مربوط به وبسایت شماست، می‌توانید خالی بگذارید.) این اطلاعات توسط دیگران قابل دیدن نخواهد بود. همچنین توصیه میکنم در کانال تلگرام سایت نیز عضو شوید.

مهلت  ثبت نام رایگان

تا پایان وقت جمعه ۳ شهریور فرصت ثبت نام دارید. ضمنا این دوره فقط برای شرکت‌کنندگان دور اول رایگان است و پس از آن به شکل بسته آموزشی غیررایگان ارائه خواهد شد. بنابراین فرصت را از دست ندهید!

قوانین

ثبت نام در این دوره به معنی پذیرش قوانین این دوره نیز هست.
۱- حضور در این دوره کاملا رایگان است و شما حق فروش محتویات آن را به دیگران ندارید.
۲- تمام تمرینات و آموزش ها از نظر مالکیت معنوی متعلق به کاویانی آنلاین است و استفاده از آنها به هر شکلی باید با اجازه کتبی باشد.
۳- حضور در دوره به معنی تضمین یادگیری اکسل نیست.
۴- کاویانی آنلاین تعهدی در قبال مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری یا اینترنتی شما ندارد.
۵- با توجه به تعداد بالای شرکت کنندگان، امکان رفع اشکال خصوصی و فرد به فرد برای شما عزیزان وجود نخواهد داشت.
۶- شرکت کنندگان متعهد می شوند با اطلاعات واقعی خود در دوره شرکت کنند و برای اسامی مستعار و جعلی، آموزشی ارسال نخواهد شد.
۷- به شرکت کنندگان در این دوره مدرک خاصی ارائه نمی شود.

 

به‌روزرسانی خبر: روز شنبه ۱۸ شهریور به مناسبت عید غدیر، امکان ثبت نام در پایین همین صفحه، دوباره فعال خواهد شد.

توسط | ۱۳۹۶-۶-۱۹ ۰۰:۰۲:۱۵ +۰۴:۳۰ شهریور ۱ام, ۱۳۹۶|آموزش عمومی, متنی|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

مدرس IT، مشاور کسب و کارهای آنلاین و طراح وب هستم. امیدوارم در این وبسایت از بیش از 200 آموزش رایگان متنی، صوتی و ویدیویی که برای شما تهیه کرده‌ام لذت ببرید. این آموزش‌ها مربوط به کسب و کارهای آنلاین، کسب درآمد، کاربرد کامپیوتر در کار و زندگی، رشد شخصی و حال خوب است. لطفا برای اطلاعات بیشتر، صفحه «درباره من» را ببینید.