مسیحا برزگر

مسیحا برزگر

کارهای مسیحا برزگر را به خودتان هدیه بدهید.

افراد زیادی را می‌شناسم که همیشه درگیر رنج، بیماری، صحبت با خود، نفرت، خستگی، اضطراب، نگرانی از آینده، زندگی در گذشته … و همواره اسیر افکار و احساسات خودشان هستند. مدتی است که این گنج ارزشمند به دستم رسیده و از آن بهره می‌برم.

توصیه جدی می‌کنم که یکی از بهترین خریدهای آخر سال خود را انجام بدهید و با رقم ناچیز ۲۰هزار تومان (بعلاوه ۵هزار تومان هزینه پست)، این مجموعه صوتی ارزشمند را تهیه کنید و ده‌ها برابرش حس خوب و آرامش و سلامتی روانی به دست بیاورید. مجموعه «حضور» از «مسیحا برزگر» شامل ۱۲ جلسه سخنرانی و تمرین مراقبه است و به شما حس بسیار خوب زیستن در زمان اکنون را خواهد داد.

به کمک آموزش‌های این مجموعه می‌توانید از اضطراب و رنج و دغدغه‌های بیهوده‌ی ذهنی رها شوید، به فکر خودتان مهار بزنید، خود را بهتر بشناسید و از زندگی لذت و بهره بسیار بیشتری ببرید. درنگ نکنید! شماره تماس برای سفارش کتاب‌ها و سخنرانی‌های ایشان ۰۲۱۲۲۶۰۰۷۰۷ و وب‌سایت مسیحا برزگر هم masiha.com است.


توسط | ۱۳۹۶-۳-۲۱ ۰۲:۱۷:۰۴ +۰۴:۳۰ بهمن ۱۷ام, ۱۳۹۵|رشد شخصی, منِ دیگر|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

مدرس IT، مشاور کسب و کارهای آنلاین و طراح وب هستم. امیدوارم در این وبسایت از بیش از 200 آموزش رایگان متنی، صوتی و ویدیویی که برای شما تهیه کرده‌ام لذت ببرید. این آموزش‌ها مربوط به کسب و کارهای آنلاین، کسب درآمد، کاربرد کامپیوتر در کار و زندگی، رشد شخصی و حال خوب است. لطفا برای اطلاعات بیشتر، صفحه «درباره من» را ببینید.

ثبت ديدگاه

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.