دوره آموزشی اکسل ۲۰۱۶ به فروشگاه وبسایت اضافه شد

دوره آموزشی اکسل ۲۰۱۶ به فروشگاه وبسایت اضافه شد

از سال ۱۳۷۵ تا کنون به صدها نفر، از دانش‌آموزان و دانشجویان تا افراد میان‌سال، اکسل آموزش داده‌ام. سال گذشته هم دوره آموزشی اکسل ۲۰۱۶ به صورت رایگان برای حدود یکصدنفر از اعضای کانال تلگرام برگزار شد.

اگر به هر دلیلی نیاز به یادگیری خودآموز، سریع و آسان اکسل دارید و در آن دوره شرکت نداشته‌اید، می‌توانید به فروشگاه وبسایت سر بزنید و این محصول را خریداری کنید. تمام چیزی که لازم دارید یک کامپیوتر، قدری اشتیاق و نیم ساعت وقت روزانه است تا ظرف یکی دو هفته به‌خوبی با سطوح مقدماتی و میانی اکسل آشنا شوید.

این دوره شامل شش جلسه آموزشی است که جمعا در قالب ۲۰ ویدئو، ۸ فایل pdf و ۶ مجموعه تمرین آماده شده است و بلافاصله پس از خرید، به تمام این محتوای آموزشی دسترسی خواهید داشت. شرح کامل تمام جلسات را در صفحه خود محصول می‌توانید ببینید. این هم نشانی فروشگاه کاویانی آنلاین که از منوی بالای صفحه هم در دسترس است.


 

توسط | ۱۳۹۷-۲-۲۰ ۲۱:۳۷:۰۴ +۰۴:۳۰ اردیبهشت ۱۸ام, ۱۳۹۷|آموزش عمومی, متنی|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

مدرس IT، مشاور کسب و کارهای آنلاین و طراح وب هستم. امیدوارم در این وبسایت از بیش از 200 آموزش رایگان متنی، صوتی و ویدیویی که برای شما تهیه کرده‌ام لذت ببرید. این آموزش‌ها مربوط به کسب و کارهای آنلاین، کسب درآمد، کاربرد کامپیوتر در کار و زندگی، رشد شخصی و حال خوب است. لطفا برای اطلاعات بیشتر، صفحه «درباره من» را ببینید.

ثبت ديدگاه

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.